časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese:

Domáci začali hrať s dlhým držaním lopty a snažili sa kontrolovať hru. Nepozornosť domácich po tom čo zdvihol postranný rozhodca omylom praporok a domáci prestali hrať vyuzil na gól Gálik. Další gól vsietil Gálik keď sa pretlačil po aute cez Rajnicka a zakončil do proti pohybu brankára. Druhý polčas začali domaci aktívne snažili sa zdramatizovať zápas. Po prihrávke Kulicha išiel sám na bránu Beňo no prestrelil bránu. Hostia mali po chvíli brejk ktorý zakončil Nikodem a zvýšil už na 0:3. V 60. minúte rozhodca ešte odpískal penaltu po faule Petrúška, ktorú premenil Nikodem. V závare znížili domaci po rohovom kope, keď hlavickoval Papiernik a pohotovo dorazil loptu za bránkovú čiaru L. Vavrúš. Zápas zhodnotil Patrik Kulich.

Výsledok z ostatného zápasu Zamarovce - Kľúčové 0:1.