Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

Video: Futbal Kľúčové - Nová Ves

Domáci išli do vedenia premeneným pokutovým kopom Ďuriša zo 14. minúty. Hostia vyrovnali v 22. minúte Moravčíkom po nedorozumení domácej obrany. V 24. minúte poslal Ďuriš priamym kopom domácich opäť do vedenia. Domáci boli aktívny no Damián Vavruš ani Pavol Amrich svoje šance nepremenili. Tretí gól v zápase strelil Ďuriš po peknej akcii domácich, a keď Amrich pridal 4. gól domácich, zdalo sa byť o všetkom rozhodnuté. Druhé dejstvo začali výborne hostia, ktorí dvakrát využili chybné rozohrávky domácich a v 46. minúte Zatovičom a 52. minúte Hargašom zdramatizovali inak výborný zápas.

Domacich to nepoložilo a vytvorili si množstvo šancí no Damián Vavruš ani Amrich svoje tutovky nepremenili. Domácich upokojil opäť Ďuriš, ktorý svojim 4. gólom v zápase zavelil k trom bodom pre domácich, ktorí vzhľadom na množstvo vytvorených šancí zaslužene zvíťazili. Hosťom slúži ku cti, že ani za "rozhodnutého" stavu neprestali hrať utočný a otvorený futbal. Zápas zhodnotil Tomáš Vydrnák.