Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

Video: Futbal Kľúčové - Záblatie

Prvú vážnejšiu šancu mali hostia ale nový brankár domácich Húdek zlikvidoval samostatný nájazd. Prvý gól strelili domáci po peknej akcií najmladšieho hráča Milana Patku, ktorý vysunul loptou za obranu Amricha a ten sa už z bezprostrednej blízkosti nezmýlil. Druhý gól padol po rohovom kope Mariána Vavruša a chybe hosťujúceho brankára po ktorej do prázdnej brány zakončoval Lukáš Vavruš. V 50. minúte zvýšil na 3:0 Damián Vavruš a v 81. minúte najmenší hráč na ihrisku Belko, hlavičkou po centri Rajníčka spečatil víťazstvo na 4:0. Domáci kontrolovali priebeh celého zápasu a tak potvrdili dominanciu na domácom trávniku. Naopak súperovi zo Záblatia sa stále nepodarilo získať ani jeden bod a zostáva na poslednom mieste tabuľky. Zápas zhodnotil Patrik Kulich.