Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

pozvanka klucove opatovaPozvánka: Futbal Kľúčové - Opatová nad Váhom

Pozývam Vás na zápas 23. kola, 6. ligy medzi mužstvami Kľúčové a Opatová nad Váhom. Zavíta k nám lider súťaže, s ktorým máme úspešnú, vzájomnú bilanciu z pôsobenia v nižšej súťaži. Zápas sa odohrá dňa 24.4.2016 o 16.00 hod. na ihrisku v Kľúčovom. Príďte povzbudniť našich chlapcov.
V 22. kole naši hráči prehrali na pôde Kočoviec 1:0. V Kočovciach sa odohral duel dvoch vyrovnaných súperov. Iniciatívu mali síce na kopačkách hostia, domáci si vypracovali šance, no v tých Horčičák aj Maraz pohoreli. Trest mohol prísť na opačnej strane, ale dve Vydrnákove strely neskončili gólom. V 27. min. unikajúceho Horčičáka fauloval Chudo, ktorý bol za zákrok odmenený červenou kartou a z priameho kopu otvoril skóre stretnutia Maraz. Od tohto momentu boli hostia jasne lepším súperom, ale nedokázali to pretaviť do gólu, a tak mohli skórovať domáci, no Hanáčkovu penaltu zneškodnil Machara. Zápas zhodnotil Tomáš Vydrnák. Ďalšie informácie futbalnet.sk.