Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

pozvanka klucove srniePozvánka: Futbal Kľúčové - Horné Srnie

Pozývam Vás na zápas 19. kola, 6. ligy medzi mužstvami Kľúčové a Horné Srnie. Zápas sa odohrá dňa 27.3.2016. o 15.00 hod. na ihrisku v Kľúčovom.
Z ostatného zápasu v Očkove si naši hráči priviezli bod za remízu 1:1. Od úvodu zápasu boli hostia futbalovejší a viac ohrozovali bránu súpera. Po peknej spolupráci Kenderu s Patkom a následnej prihrávke na Deneša bolo 0:1. Domáci sa snažili, avšak dostávali sa zväčša iba po pokutové územie. Gólová akcia im vyšla až v 58. min, keď vyrovnal Gažo zo štandardnej situácie. Hostia boli v tomto zápase lepším tímom, nepremenili dva samostatné nájazdy, ale keďže sa nehrá na šance, ale góly, v nervóznom zápase sa zrodila remíza. Zápas zhodnotil Tomáš Vydrnák. Ďalšie informácie futbalnet.sk.