Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

Video: Futbal Kľúčové - Ľuborča

Nemšovské derby začalo v réžii domácich i keď hostia už z prvej akcie otvorili skóre. Domáci prevzali iniciatívu a o minútu vyrovnali Rajníčkom. Kľúčové bolo v prvom polčase jasne lepším tímom a vytvorilo si množstvo šancí. Na 2:1 upravil z priameho kopu nechytateľne Kendera. Na 3:1 prihral brankár Husár loptu na nohu Patkovi a bolo 3:1. Hostia hrozili iba z ojedinelých protiútokov a mali iba náznaky šancí. Po priamom kope sa Zubo pošmykol a Korienek ho prehlavičkoval na 3:2. Domáci do konca polčasu mali ešte tri tutovky, ktoré volali po góle. Patku aj Vavruša vychytal Husár. Hostia začali druhý polčas s odhodlaním, z čoho vyplynulo aj vyrovnanie Korienka. Hra sa potom prelínala zo strany na stranu a šance si vytvárali domáci. Veľmi dobrú príležitosť zahodil Vydrnák. O všetkom sa rozhodlo v závere. Po Kenderovej prihrávke vymietol pavučinu brány M. Papiernik. V závere zápasu Kľúčové potvrdilo zaslúžené víťazstvo. V samostatnom nájazde, striedajúci Amrich nezaváhal a hokejovým blafákom uzavrel na 5:3. V nepriaznivom počasí sa odohralo nemšovské derby, ktoré sledovalo minimálne 250 divákov. Domáci tak prezimujú na desiatom mieste. Zápas zhodnotil Tomáš Vydrnák. Ďalšie informácie futbalnet.sk.