Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

Video: Futbal Kľúčové - Omšenie

Zápas sa začal opatrne na oboch stranách. V 18. minúte si pred šestnástkou postavil loptu Juraj Kendera a nechytateľnou strelou nedal hosťujúcemu golmanovi najmenšiu šancu. Hráči Omšenieho párkrát ohrozili domácu bránu, no Lukáš Zubo bez zaváhania zneškodnil ich pokusy o skórovanie. Skóre sa do polčasu nemenilo. Po výmene strán mal výhodu vetra hosťujúci celok. Napriek tomu si nedokázal vyvinuť tlak na prípadné vyrovanie. Boli to práve hráči Kľúčového, ktorí postupne zvyšovali svoje úsilie. Ich snaha bola odmenená druhým gólom. Nikým nekrytý Róbert Pšenčík z malého vápna zvýšil vedenie - 2:0. Na 3:0 pohotovo upravil opäť Juraj Kendera. Najkrajšia kombinačná akcia domácich prišla pred záverom zápasu. Na jej konci bol striedajúci hráč Pavol Pecháček, keď vo vyloženej šanci prestrelil bránu. Bodku za zápasom dal Lukáš Pecháček a tým uzavrel gólový účet na konečných 4:0. Ďalšie informácie trencin.sme.sk.