Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

Video: Futbal Kľúčové - Bobot

Za premenlivého počasia sa stretli mužstvá z hornej časti tabuľky, ktoré bojovali o 2. priečku. Ako som uviedol v pozvánke na tento zápas, bolo sa na čo pozerať. V priebehu zápasu si kombinačnou hrou domáci vypracovali niekoľko sľubných akcií, ktoré nepremenili gólom. Jednou z nich bol rýchly prienik domáceho útočníka Tomáša Vydrnáka, ktorý ponúka videozáznam.Až v druhom polčase po nepretržitom tlaku na polovici súpera, korunoval snaženie domácich Róbert Pšenčík. Hostujúci celok sa len ojedinele dostával do útočných akcií, ktoré pozorní obrancovia Miloš Kiačik a Marek Papiernik zastavili na hranici šestnástky. Výnimkou bol rýchly brejk hostí, ktorý za stavu 1:0 zneškodnil domáci brankár Lukáš Zubo. Bodku za zápasom dal pár sekúnd pred konečným hvizdom hlavného rozhodcu, z pokutového kopu strelec Daniel Čakajík, ktorý predviedol kvalitný výkon v strede poľa. Domáce víťazstvo je zaslúžené, najmä za aktivitu v druhom polčase. Kľúčové si týmto výsledkom upevnilo domácu neporaziteľnosť tohtoročnej sezóny. Ďalšie informácie  trencin.sme.sk.