Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

skuta lubomir zhodnotenie sezonytréner Ľubomír Škuta - zhodnotenie sezóny 2021/22

Nakoľko nás uplynulú sezónu trápili zranenia kľúčových hráčov, hodnotím ju ako dobrú. V prvom rade chcem poďakovať za tréningovú morálku. Čo sa 6. ligy týka bola dobrá, osobne by som si predstavoval ešte lepšiu aby sme dokázali podávať vyrovnanejšie výkony. Hlavne aby sme mali nacvičených viacero variantov hry a štandardných situácií.
Táto sezóna nebola jednoduchá, keďže sme len v pár zápasoch skutočne dokázali nastúpiť v plnej sile. Chcem každému jednému chalanovi ktorý prišiel, či už hráči A tímu alebo hráči zo "starých pánov", vysloviť veľké poďakovanie za ochotu a predvedený výkon.
Verím, že sa dobre pripravíme na sezónu 2022/23 a budeme hrať na predných priečkach tabuľky, nakoľko podľa môjho názoru kvalita kádra nás k tomu predurčuje. V neposlednom rade patrí veľká vďaka prezidentovi klubu Milanovi Patkovi, ktorý tomu venuje množstvo času a finančných prostriedkov. Bez jeho pričinenia by neboli také podmienky aké sú.