časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese:

V upršanom počasí sa očakával bojovný zápas. Opak bol ale pravdou obe mužstva sa snažili hrať kombinačnú hru, hostia hneď v úvode hrozili šancami. Prvý gól strelili domáci keď prešla lopta za obranu a hostia prestali hrať v domnení, že je ofsajd. To využil Patka na svoj gól. Hostia však veľmi rýchlo vyrovnali. Po štandardnej situácii nastal zmätok v obrane domácich, ktorý využil Sladeček na vyrovnávajúci gól. Do polčasu zostali ostatné príležitosti nevyužité a tak sa šlo do kabín za stavu 1:1. Druhý polčas sa začala hrať otvorená partia zo strany na stranu čo sa divákom muselo páčiť. Do väčších príležitosti sa dostali ale hostia, kedy v 54. minúte Gálik a v 70. minúte Obuch otočili výsledok na 1:3. Domáci sa nechceli vzdať. Podarilo sa im premeniť svoju príležitosť až v 81. kedy sa presadil Gajdošík. V závere už domáci hrali vabank a dostali gól z brejku vďaka Švancarovi. Zápas zhodnotil Patrik Kulich.