Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

skuta sezona 2022 23tréner Ľubomír Škuta - zhodnotenie sezóny 2022/23

Dovoľte mi priatelia a fanúšikovia Kľúčovského futbalu, aby som zhrnul ročník 2022/2023. Sezónu sme nezačali úplne najlepšie, keďže sa súťaž hrala hneď na začiatku augusta. Ako všetci dobre vieme, dovolenkové obdobie bolo v plnom prúde, takže sme mali problémy veľakrát zložiť zostavu. Po 4. kole sme boli už kompletní, prišli konečne prvé výhry. Kabína sa neskutočne zomkla. Dobre sa trénovalo a mužstvo išlo do každého zápasu na 100%. Jesenná časť bola podľa môjho názoru veľmi dobrá. Boli sme relatívne zdraví, tým pádom sme mohli v každom zápase pomýšľať na dobrý výsledok. Po jeseni sme boli na vrchných priečkach čo nám dodávalo chuť "sa pobiť" o dobrý výsledok v odvetnej jarnej časti.

Zimná príprava prebehla veľmi slušne. Chalani poctivo chodili na tréningy aj na prípravné zápasy, kde sme v 4 zápasoch nenašli premožiteľa. Jarná -  odvetná časť začala skvelo, po 5. zápasoch sme boli na čele tabuľky. Myslím si, že každý v kútiku duše začal snívať o majstrovskom titule. Lenže futbal bohužiaľ ukázal aj inú stránku... Začali sa nám kopiť zranenia, veľa zápasov sme alternovali a náš sen sa začínal rozplývať keď sa nám súperi začali vzďaľovať. Koncom jarnej časti opäť chytilo mužstvo druhý dych a podarilo sa nám vybojovať podľa mna krásne 3. miesto. Čo ale mňa odobne najviac teší je to, že ľudia stáli pri nás celu sezónu. Chodili v hojnom počte aj keď sa nedarilo. Predsa len hráme to aj pre nich a pre seba. Na záver by som sa chcel poďakovať celému mužstvu.  Každému jednému hráčovi, ktorý bol v mužstve a pomohol každou jednou minútou na hracej ploche. Veľká vďaka patrí prezidentovi Milanovi Patkovi, realizačnému tímu a hospodárke Slávke Macharovej s jej tímom. Bez týchto ľudí by to nemohlo fungovať. Na koniec by som sa chcel ešte poďakovať nášmu kapitánovi Marcelovi Ondrášovi, ktorý zo zdravotných dôvodov musel ukončiť kariéru. Marcel ďakujeme, veľa si nás naučil, či chalanov na ihrisku ale aj mňa. Ďakujeme aj bratom Fabušovcom, ktorí tak isto u nás skončili. Veľmi si vážime Váš prístup a prajeme veľa úspech v osobnom aj športovom živote. PS: Verím, že nás budete naďalej podporovať. Mužstvo prechádza obmenou. Nebude to jednoduché ale môžem Vám sľúbiť, že každý urobíme maximum pre úspech.