časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese:

Za silného vetra začalo nemšovské derby lepšie hosťujúce družstvo z Ľuborče, ktoré už v 15 min vyhrávalo 0:3. Hostia si tým vytvorili ideálnu pozíciu pre zisk všetkých bodov. Do konca polčasu upravili skóre už na 0:5, hoci šance si vytvorili i domáci. Najviac mrzí nepremenená penalta Kostadinova. Druhý polčas začali lepšie domáci, ktorí znížili na 1:5 po odrazenej lopte Vavrušom, na čo hostia o pár minút reagovali a zvýšili skóre na 1:6 Sabadkom. Ľuborča najmä po prestávke kontrolovala dianie na ihrisku. V závere Patka po rohovom kope znížili na 2:6. Hostia v závere pridali siedmy gól Bahnom. Hostia vyškolili domácich z efektivity a zaslúžene zvíťazili. Zápas zhodnotil Tomáš Vydrnák.