časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese:

Derby s početnou kulisou začalo pre domácich zle. Hostia zo svojho prvého brejku viedli, keď sa Ďuriš vyhol ofsajdu a prekopol gólmana Patku. Domáci zostali trocha zaskočení, ale s pribúdajúcim časom sa osmelili a začali si vytvárať dobré príležitosti. Najmä dvaja mladíci v ľuborčianskom drese tvorili hru. Na 1:1 mohol vyrovnať Pagáč, keď poslal loptu ponad vybehnutého Zuba, ale toho na čiare zastúpil spoluhráč. Z druhej veľkej šance dal bývalý hráč Ľuborče Beňo na 0:2. S domácimi to vyzeralo zle. „ Živú vodu“ im v závere polčasu vlial Pagáč, ktorý bombou z 25 m znížil na 1:2. V druhom polčase boli domáci lepším tímom. Vypracovávali si dobré možnosti, no paradoxne im vyrovnanie ponúkol gólman Kľúčového, keď po zlej prihrávke našiel až troch voľných hráčov súpera a tí mu za to poďakovali gólom, ktorý zaznamenal do prázdnej brány Pagáč.

V záverečnej fáze mohli hostia zlomiť výsledok na svoju stranu, ale v dobrej šanci netrafili bránu. Vyhrať mohli aj v druhom polčase lepší domáci. V 85. min sa lopta „pýtala“ do siete, keď Pagáč predviedol lob z viac ako 35 m, ale lopta skončila na brvne. V konečnom dôsledku sa mužstvá rozišli po spravodlivej remíze.