časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese:

Domáci jasne dominovali cely prvý polčas v 26. po narážačke s P. Kopačkom vsietil gól P. Ďuriš. 23. min. po faule pred šestnástkou zahrával priamy kop P. Ďuriš a kopom ponad múr nedal šancu brankárovi. V 27. minúte už bolo už 3:0 po góle D. Vavrusa a rovnaký hráč pridal do polčasu ešte jeden gól. Do druhého polčasu opäť lepšie vstúpili domáci a akciu po ľavej strane zakončil D. Vavrúš a bolo 5:0. Za stavu 5:0 hostia nesklonili hlavy a z priameho kopu znížil skóre D. Zvolenský. V 56. min. znížil na 5:2 J. Repa. Hostia cítili šancu zdramatizovať zápas ale po faule bez lopty bol vylúčený hosťujúci hráč. Loptu za obranu v 81. min. striedajúci M. Dzurila umiestnil do siete a bolo 5:3. Domáci však záver zvládli lepšie penalta faulovaneho P. Ďurisa a gól D. Vavrusa definitívne rozhodli o zápase. V 89. min. dal bodku za gólovo plodným zápasom M. Eliáš keď na dva krát prekonal obranu súpera a uzavrel skóre na 8:3. Zápas zhodnotil Patrik Kulich.