Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

Video: Futbal Kľúčové - Neporadza

Za slnečného počasia privítal vedúci tím súťaže Kľúčové, mužstvo zo stredu tabuľky, Neporadzu. V 1. polčase si oba celky vytvorili niekoľko sľubných príležitostí, ktoré zostali nevyužité. Výnimkou bola akcia zo 43. minúty, keď hosťujúci útočnik Martin Richtárech hlavou prehodil domáceho brankára Lukáša Zuba. Hneď po zmene strán domáci odpovedali vyrovnávajúcim gólom, keď sa z rohu šestnástky zaskvel krásnou strelou Milan Patka. Od tohto okamihu sa zápas vyvíjal v jasnej réžií domácich. Ovládli hru na ihrisku, vytrvalo dobíjali bránu hostí, no bez góloveho efektu. Dokonca nevyužili výhodu pokutového kopu, keď faulovaný hráč Milan Patka trafil konštrukciu brány. I po nerozhodnom výsledku sa Kľúčovania udržali na čele suťaže. Ďalšie informácie trencin.sme.sk.