Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

Video: Futbal Trenč. Teplá - Kľúčové

Prvý polčas dominovali hráči Kľúčového, ktorí si vypracovali niekoľko sľubných šancí, ktoré zostali nevyužité. Jednu tutovú nepremenil strelec Damián Vavruš. Hosťujúci tím sa ujal vedenia, keď center Juraja Kenderu skončil prekvapivo za chrbátom domáceho brankára. Krátko po výmene strán domáci vyrovnali stav stretnutia, keď z priameho kopu nekompromisne vsietil kapitán Provazník. Rozhodujúci moment zápasu prišiel v 83. minúte, keď si na roh šestnástky postavil loptu Juraj Kendera a famóznou strelou poslal hostí do vedenia. Domáci si v závere vytvorili tlak z ktorej vyústila šanca na vyrovnanie. Brankár Húdek svojim zákrokom zabezpečil, že hostia si odviezli všetky tri body. Zápas zhodnotil Milan Vavruš.