Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

Video: Futbal Kľúčové - Opatová

Domáci boli od začiatku aktivnejším tímom a už v 7. minúte nastrelili  tyč Vydrnákom a hostí prakticky do ničoho nepustili. Avšak boli to práve hostia, ktorí sa ujali vedenia keď z ojedinelého protiútoku skórovali v 19. minute Augustinom. Domáci pridali na obrátkach čoho vyústením bol gól Ďuriša z 30. minúty, keď obišiel hostujúceho brankára. Ďalší gól pridali domáci Patkom, keď hlavičkou prekonal brankára v 42. minúte. Do polčasu zaujala ešte strela domáceho Petra Vavruša z azda 30. metrov nastrelil tyč. Do druhého polčasu museli domáci striedat vynútene Duriša a to sa odzrkadlilo na domácej hre. Hostia prebrali iniciatívu, boli lepším tímom a to vyustilo gólom nestarnúceho Šuberta z 58. minúty. Zápas sa po góle odohraval medzi 16tkami ale domáci mohli v závere rozhodnúť. Marek Papierník ani Martin Machara nezaistili domácim 3 body a tak sa zrodila zaslúžená remíza. Zápas zhodnotil Tomáš Vydrnák.