Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

Video: Futbal Kľúčové - Trenč. Jastrabie

Prvú vážnejšiu šancu stretnutia mali domáci po strele Mariána Vavruša, ktorú vyrazil hosťujúci brankár na roh. V 12. minúte sa mohli z brejkovej akcie ujať vedenia hostia, keď strela kapitána hostí skončila na žrdi domácej brány. Následne bol faulovaný v pokutovom územií hosťujúci hráč, no nariadenú penaltu kapitán Rychtárech nepremenil, keď poslal loptu nad bránu. O 4 minúty prišiel trest, akcia po spolupráci Lukáš Vavruš - Kendera - Damián Vavruš, keď posledne menovaný obstrelil brankára. O 10 minút opäť po akcií Lukáša Vavruša - Kenderu padol gól keď skóroval Amrich. V 2. polčase zvýšil v 58. minúte vedenie domácich na 3:0 nestárnúci Patka starší. O 2. minúty zvýšil ten istý hráč na 4:0 keď obišiel aj hosťújúceho brankára a s prehľadom skóroval do prázdnej brány.

V závere stretnutia poslal presný pas do 16-tky nová posila Trebichavský a Amrich spečatil zaslužené viťazstvo 5:0. Po necelom roku hrali domáci opäť na vlastnom, čiastočne zrekonštruovanom trávniku za čo patrí poďakovanie realizačnému tímu a hráčom TJ Vlára Kľúčové pod vedením Milana Patku.