Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

Video: Zimná príprava futbalistov Kľúčového

Zimnú prípravu sme začali už 10.1.2018 v športovej hale v Nemšovej. Trénovali sme striedavo v stredu v hale a v piatok vonku na našom osvetlenom tréningovom ihrisku v Kľúčovom, ktoré nám môžu závidieť všetky mužstvá v súťaži.
Zvolili sme herný model prípravy, do ktorého sme vsúvali silu, vytrvalosť a rýchlosť. Väčšina hráčov k tomu pristúpila zodpovedne a s veľkou chuťou, o čom svedčí aj fakt, že viackrát počas prípravy sa nás zišlo na tréningu viac ako 20. Pravidelná účasť bývala min. 15 hráčov a takáto situácia tu nebola už dlhé roky. Chcem chalanov pochváliť, že naozaj makali a nechodili na tréningy iba kvôli účasti. Dreli a poctivo plnili všetko, čo sa od nich žiadalo.


V kabine sa vytvorila výborná partia, ktorá sa zúčastnila už druhý krát zimného sústredenia. To bolo opäť v Nízkych Tatrách na južnej strane Chopku. Tam chalani dokázali, že vedia robiť aj iné športy a nielen futbal. Našli sme medzi sebou veľa dobrých lyžiarov, ale aj kaskadérov na lyžiach a snowboardoch. Čerešničkou na torte však bolo, keď sme sa všetci postavili na bežky a naháňali kondičku na bežkoch. Dúfam, že zimné sústredenie sa stane tradíciou aj do budúcich rokov. Ešte viac sa utužil na sústredení výborný kolektív, ktorý by to chcel všetkým ukázať v jarnej časti futbalovej súťaže. Chceli by sme hrať dobre organizovaný a pohľadný futbal, s čo najväčším počtom strelených gólov a udržať sa v prvej polovici tabuľky. Myslím, že sme pre to urobili maximum a sme na to dobre pripravení. Takže Vápnari DO TOHO!!! Zimnú prípravu zhodnotil tréner Marián Vavruš.

V príprave odhrali zápasy s nasledujucími výsledkami: Kľúčové-Tuchyňa 1:2, Kľúčové - Kolačín 5:2, Kľúčové - Košeca 2:3, Kľúčové - H.Srnie 6:3