časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese:

Na výborne pripravenom teréne sa v súboji o záchranu zrodila remíza v zápase dvoch rozdielnych polčasov. Kým domáci sa ani nenazdali a v prvom polčase bolo po 34 minútach 0:4. Zdalo sa, že je o víťazovi zápasu rozhodnuté, no v 38. min korigoval na 1:4 Patka. Ďalšie tutovky vychytal výborný brankár hostí Marenčák. V druhom polčase sa hra odohrávala len v šestnástke hostí, z čoho vyplynuli góly. Najskôr v 67. min hlavičoval na 2:4 Kendera. O sedem minút hlavičkoval Patka a znížil už na 3:4. Domáci vrhli všetky sily do útoku a v 89. min hosťujúci brankár fauloval v šestnástke unikajúceho Patku. Najlepší strelec Kľúčového z bieleho bodu vyrovnal na 4:4. Divákom sa zápas musel páčiť, avšak vzhľadom na množstvo šancí domácich je remíza krutým výsledkom pre Kľúčové. Zápas zhodnotil Tomáš Vydrnák.