Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

pozvanka klucove bierovcePozvánka: Futbal Kľúčové - Veľké Bierovce-Opatovce

Pozývam Vás na zápas 21. kola, 6. ligy medzi mužstvami Kľúčové a Veľké Bierovce-Opatovce. Zápas sa odohrá dňa 10.4.2016 o 15.30 hod. na ihrisku v Kľúčovom.
V 20. kole naši hráči prehrali na pôde Veľkej Hradnej 2:0. Už v 4. min. sa ocitol sám pred brankárom hostí M. Ševčík, no Rajníček skvele zasiahol. Potom futbal upadol na celý prvý polčas do priemeru a ani jedno mužstvo si nevypracovalo žiadnu gólovú príležitosť. Do druhého polčasu vstúpili aktívnejšie domáci. V 62. min. vysunul M. Ševčík Gallu, ktorý sám pred Rajníčkom nezaváhal a bolo 1:0. V 71. min. po priamom kope nastrelili hostia ľavú tyč brány. V posledných piatich minútach mali hostia sériu troch rohových kopov, no z každého z nich pohrozili brejkom domáci. Z posledného z nich v 89. min. s prehľadom upravil na konečných 2:0 M. Ševčík. Ďalšie informácie futbalnet.sk.