Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

20150704 stari paniFoto: Futbalisti Kľúčové - starí páni obsadili 3. miesto 

Dňa 4.7.2015 sa na futbalovom štadióne NTS v Nemšovej uskutočnil turnaj "starých pánov", na ktorom sa zúčastnili mužstvá z Nemšovej, Trenčianskej Teplej, Horného Srnia a Kľúčového. V prvom zápase sa naši starí páni stretli s hráčmi z Horného Srnia. Prehrali sme 0:1 čo nás posunulo do bojov o tretie miesto. Zápas s Trenč. Teplou po vynikajúcom výkone oboch mužstiev skončil 1:1. V penaltovom rozstrele sme mali viac šťastia a v konečnom poradí sme obsadili 3. miesto. Po turnaji nasledovalo priateľské posedenie pri pive, guláši a hudbe. O to, že sa po dlhej dobe dalo dohromady mužstvo "starých pánov" sa svojou organizačnou činnosťou najviac zaslúžil Boris Cibula. Z tejto akcie ponúkam niekoľko fotografií.