Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

Video: Futbal Kľúčové - Beckov

Do Kľúčového zavítalo mužstvo z posledného miesta tabuľky, Beckov. Domáci fanúšikovia očakávali jasné víťazstvo domáceho tímu a tým aj konečné 3. miesto v suťaži. Hm, opak bol pravdou. Mužstvo Beckova bolo tým, ktoré otvorilo gólový účet. Krátko nato dalekonosná strela Tomáša Vydrnáka prekvapila brankára hostí a bolo vyrovnané. Po zmene strán prevzali iniciatívu na svoje kopačky domáci hráči no dokázali trestuhodne zahodiť niekoľko šancí. Beckov sa opäť dostal do vedenia krásnou strelou z diaľky, ktorá skončila za chrbátom brankára Milana Cabalu. Vyrovnanie zabezpečil z pokutového kopu Daniel Čakajík. Hráči Beckova statočne bránili svoju bránu. Len ojedinele sa dostali pred šestnástku domáceho mužstva. Výnimkou bola akcia zaváňajúca ofsajdom z ktorej hostujúci hráč zabezpečil 3 body pre svoj tím. Hráči Beckova boli efektivnejši v premieňaní šanci. Kľúčovanom nemožno odoprieť snahu po víťazstve, no v tomto poslednom kole im nebolo dopriate. Utrpeli jediná prehru na domácej pôde v tomto ročníku. Ďalšie informácie trenčin.sme.sk.