Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

Video: Futbal Neporadza - Kľúčové

Za horúceho počasia sa hral futbal priemernej úrovne. V úvode zápasu poslal do vedenia hostí z pokutového kopu Daniel Čakajík. V ďalšom priebehu 1. polčasu sa prelínali šance na oboch stranách. Zvrat v zápase prišiel po 45. minúte, keď sa hra domáceho mužstva presunula na súperovu polovicu. Hráči Kĺúčového úspešne bránili jednogólové vedenie a to najmä hostujúci brankár Lukáš Zubo, ktorý zneškodnil niekoľko vyložených šancí. Nepresnú prihrávku domáceho obrancu "malú domov" mohol potrestať Daniel Čakajík, no trafil len bočnú sieť. To bola jediná vážna šanca hostí v 2. polčase. Snaha domácich hráčov bola odmenená vyrovnávajúcim gólom. Domáci tím mal možnosť strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Zabránila im v tom konštrukcia brány hostujúceho golmana. Veľka pochvala patrí brankárovi Lukášovi Zubovi, ktorý má najväčšiu zásluhu na cennom bode Kľúčového.