Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

skuta sezona 2022 23 jesentréner Ľubomír Škuta - zhodnotenie jesennej časti sezóny 2022/23

Jesennú časť hodnotím veľmi pozitívne. V prípravnom letnom období sa nám podarilo priviezť kvalitného brankára Braňa Žilku a hrotového útočníka Tadeáša Fabuša. Obsadiť tieto dva posty bolo pre nás prioritou. Prvé zápasy nám nevyšli úplne podľa predstáv, nakoľko bolo ešte dovolenkové obdobie a niektorí hráči sa doliečovali po zraneniach. Od septembra už ale mužstvo dokazovalo v každom jednom zápase aku má kvalitu, ked sme zdraví a takmer kompletní. Samozrejme nás veľmi mrzia niektoré stratené body napr. v Nemšovej a v Bošácej.

Počas jesene sme potrebovali vyriešiť stopérsky post kde nám veľmi pomohol večne mladý Marián Sabadka. Každý jeden hráč išiel počas jesene v každom zápase na dno svojich sil, veľakrát so sebazaprením aj zranením. Aj toto poukazuje aká je momentálne partia v Kľúčovom. Podľa rozprávania chlapov ktorí tu hrávali futbal v 70. - 80. rokoch, takáto partia tu bola naposledy v tomto období. Neskutočne ma teší, že môžem byt súčasťou tohto úžasného mužstva. Nerád by som tu niekoho vyzdvihol lebo 4. priečka (viď. aktuálne tabuľka) je zásluhou celého mužstva, realizačného tímu, v neposlednom rade prezidenta klubu, hospodárky a pod.
Do jarnej časti ideme skromne, budeme sa snažiť čo najlepšie sa pripraviť v zimnom obdobi a verím, že sa nám budú vyhýbať zranenia. Našim cieľom je čo najdlhšie udržať tuto skvelú partiu, baviť sa futbalom na dedine a po dobrom výkone si spolu posedieť pri pivku.
 
Aj touto formou by som chcel už vopred popriať všetkým hráčom, vedeniu a všetkým fanúšikom príjemné prežitie sviatkov v kruhu najbližších lebo to je v živote to najdôležitejšie (futbal je až na druhom mieste).