Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

Video: Futbal Ľuborča - Kľúčové

Za horúca, ale v skvelej atmosfére pred najväčšou návštevou jari v Ľuborči, keď si cestu na derby našlo minimálne 400 divákov, sa hral oduševnený futbal. Hostia sa predstavili ako kompaktné mužstvo, ktoré od začiatku dominovalo v strede poľa. Domáci sa nikam neponáhľali, ale určite nebránili. Úvodný gól padol v 21. min po tom, ako Gabriš vybojoval takmer stratenú loptu pri autovej čiare a jeho center poslal Daniel Machara hlavou do siete. Hostia mohli vyrovnať v 30. min, keď mal megašancu Juraj Beňo, ale brankár predviedol exkluzívny reflex a na dvakrát zabránil lopte preniknúť do brány. V závere polčasu trafil Ďuriš priamo z rohového kopu brvno. Druhé dejstvo začali lepšie domáci. V 51. min Š. Machara vybojoval loptu na súperovej polovici, zasekávačkou sa zbavil obrancu a krížnou strelou zvýšil na 2:0.

Hostia sa snažili s výsledkom niečo spraviť, ale viazla im finálna nahrávka, ktorá by viedla k šanci. Domáci naďalej čakali na svoju možnosť a tá prišla v 73. min, keď po osi Schwandtner, Podkopčan, Š. Machara posledne menovaný dal do prázdnej brány na 3:0. Domáci záver zápasu zvládli celkom úspešne, aj keď v nadstavenom čase dovolili po centri Ďuriša skórovať Ondrášovi a ten dal hlavou výsledku finálnu podobu. Zápas zhodnotil Peter Schwandtner - vedúci TJ Ľuborča