časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese:

Už v 5. minúte po lopte od M. Patku sa dostal do úniku na bránku P. Ďuriš ktorého v 16ke fauloval hosťujúci brankár a rozhodca nariadil pokutový kop. M. Patka sa z pokutového kopu nemýlil a bolo 1:0. Hostia však už v 11. minúte vyrovnali vďaka I. Pszotu. V 36. minúte prišlo k nešťastnému momentu keď hosťujúcemu brankárovi vypadla lopta z rúk mimo 16ku a siahol na ňu rukou aby si ju stiahol späť, čo neuniklo pozornosti rozhodcom a brankár hostí M. Buzay videl červenú kartu. Do brány súpera sa musel postaviť jeden z hráčov. Po zmene strán sa domáci v početnej výhode snažili zlomiť zápas. V 67. minúte sa ujala krížna strela z rohu šestnástky do protiľahlého rohu brány od M. Patku a bola 2:1. Hostia si dokonca zápasu nevybojovali vážnejšiu šancu. Domácim sa tiež už nepodarilo zakončiť žiadnu strelu do priestoru brány a tak domáci vyhrali 2:1. Zápas zhodnotil Patrik Kulich.