časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese:

Hneď v úvode sa mohla ujať Horná Súča vedenia 0:1 ale Zubo vychytal Jána Dohnana. To čo sa Súčanom nepodarilo v úvodných minútach prišlo v 10. minúte. Petrúšek fauloval v 16-tke zakončujúceho Coníka a Zvolenský premenil penaltu 0:1. V 17. minúte prišlo nepríjemné zranenie Vydrnáka a na ihrisko vybehol Kulich. V 20. minúte vystrelil Ďuriš a z následnej dorážky hostujúci brankár vytiahol čarovný zákrok proti Patkovi. V daľšom priebehu aktívne hrajúci Ďuriš bol nedovolene zastavený dvakrát v pokutovom území ale ani v jednom prípade sa penalta nepískala. Napokon po faule na Patku si sám faulovaný postavil loptu a z 25 metrov vyrovnal krásnou strelou na 1:1.

Do konca 1. polčasu domáce mužstvo otočilo stav na 2:1 keď skóroval opäť z prehľadom Patka. V 42. minúte mohlo byť 3:1 ale Ďuriš z priameho kopu zo 16-tky poslal loptu nad. Do druhého polčasu išli hostia z úmyslom vyrovnať čo sa im podarilo, v 74. minúte strelou k tyči spoza 16-tky. Do konca zápasu si Kľúčové vypracovalo dve príležitosti, najprv vysunul Vavrúš Ďuriša, ktorý našiel v 16-tke Patku, no ten netrafil bránu. O chvíľu krásnym pasom našiel Ďuriš striedajúceho Andreja Kiačika, ten z uhla mieril tesne vedľa.Zápas zhodnotil Patrik Kulich.