Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

foto klucovske hody 2023Foto: Kľúčovské hody 2023

Ponúkam fotografie z Kľúčovských hodov. Poďakovanie patrí organizátorom DHZ Kľúčové a Kľúčikova - popoludnia pre deti. Taktiež všetkym ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili o prefektný priebeh hodov.

Zhodnotenie Kľúčikova z pohľadu Pala Vavruša (člena organizačného tímu):

13. ročník Kľúčikova sa tento rok niesol v znamení Disney rozprávok a preto boli jednotlivé stanoviská prispôsobené na tento motív. Očakávania boli veľké keďže každým rokom stúpa návštevnosť na Kľúčikove. Snažíme sa každý ročník obohatiť o nové veci. Základom pre úspech bolo počasie ktoré nám prialo a preto bola prekonaná návštevnosť s novým rekordom takmer 800 detí. Spolu teda Kľučikovo navštívilo takmer 2 500 ľudí. Kvôli viacerým aktivitám sme boli nútení použiť aj druhé futbalové ihrisko - veľké ďakujeme patrí nášmu predsedovi FK Kľúčové a zástupcovi primátora mesta Nemšová pánu Milanovi Patkovi. Kolotoče ktoré nás prvý krát navštívili mali veľký ohlas najmä u detí. Nemohli chýbať kamióny, psovodi, tanečníci, včelári, poľovníci a hasiči. Naši Kľúčovskí hasiči nás milo prekvapili svojou ukážkou a stánkom, v ktorom sa deti mohli prihlásiť za plnohodnotných členov Dobrovoľného hasičského zboru. Budúci ročník bude opäť zaujímavý čo sa týka tomboly. Občianské združenie Kľúčikovo už pracuje na 14. ročníku... Plánujeme zmeny v programe a všetci sa môžu tešiť na bohatý program, krásne ceny a užasné prostredie vytvorené pre našich najmenších priateľov. Ďakujeme všetkým za podporu a realizáciu každoročného Kľúčikova.