Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

Video: Futbal Kľúčové - Zamarovce

Za daždivého počasie sa stretli tímy, ktoré potrebovali dôležité 3 body. Mužstvo Kľúčového, ktoré je v hre o 1. priečku, hostia zo Zamaroviec, ktorí bojujú o zotrvanie v súťaži. Absenciu zranených domácich hráčov zo základného kádra doplnili: Milan Patka, Marián Sabadka a Pavol Kopačka. Gólové príležitosti sa striedali na oboch stranách. Nebyť pohotových zákrokov domáceho brankára Žilku, zápas mohol dopadnúť pre Kľúčové veľmi zle. V 2. polčase poslal Zamaravce do dvojgólového vedenia strelec Boris Drienka. Na komfortných 0:3 mohol zvýšit z pokutového kopu Tibor Drienka, no zmienený golman Kľúčového opäť potvrdil svoju kvalitu. Kľúčové sa dostalo do svojho  tempa až pri konci zápasu, keď v 77. minúte znížil skóre strelec Juraj Beňo. V poslednej minúte zápasu zabezpečil cenný bod kapitán Kľúčového Marcel Ondráš, keď jeho odrazená strela skončila za chrbtom brankára hostí. Za predvedenú hru si mužstvo Zamaroviec zaslúži rešpekt a obdiv. Pevne dúfam, že sa im podarí zotrvať v súťaži. Zápas zhodnotil Milan Vavruš.