časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese:

Za ideálneho počasia prilákalo derby do hľadiska viac ako 300 divákov. Duel začali lepšie hostia. V priebehu 2 minút kopali dva nebezpečné rohy. V 5. min mal prvú veľkú možnosť D. Vavruš, ale nedal. Domáci sa zo začiatku nevedeli dostať do hry. Skúšali šťastie nakopávanými loptami aj prihrávkami cez stred, no hra viazla. Prvá možnosť prišla v 14. min, keď hlavičku Naňáka zneškodnil Húdek. O dve minúty na opačnej strane Behanec vytiahol dobrý zákrok proti strele Ďuriša. V 35. min mal Naňák aj druhú hlavičkovú možnosť. Húdek loptu s námahou vyrazil na brvno. O ďalšie dve minúty šancu hostí zlikvidoval Behanec, keď vychytal D. Vavruša.

To isté si zopakovali aj v 40. min. V 51. min domáci nezachytili rýchlu rozohrávku súpera a osamotený D. Vavrúš vsietil úvodný gól. V 62. min bol po druhej ŽK vylúčený Rajníček, čo paradoxne domácim uškodilo. V 67. min Ďuriš po brejku zvýšil na 0:2. O chvíľu na to blysla iskrička nádeje Ľuborči. Po faule na Bahna premenil penaltu Čakajík. V závere sa hralo pred bránou Kľúčového. Dopredu sa vysúval aj stopér Vavruš. Tlak domácich narastal. Kopali niekoľko rohov, ale hostia už záver ustáli a odviezli si po dlhom čase z Ľuborče všetky body. Zápas zhodnotil Peter Schwandtner.