časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese:

V bojovnom zápase pokrstilo Kľúčové víťazstvom. Boli to však hostia, ktorí boli v prvom polčase bojovnejším tímom a po chybe domácich stopérov šli do vedenia. Krížnou strelou nedal Škutovi v bráne šancu Peter Bulko. Domáci vyrovnali v 44. min. Po centrovanej lopte brankár Barták päsťou vrazil do Gajdošíka a bol nariadený pokutový kop. Penaltu s prehľadom premenil najlepší strelec súťaže Patka – 1:1. Druhý polčas nastúpili domáci v lepšom rozpoložení, čo bolo vidieť aj na ihrisku. Z niekoľkých centrov a brejkov sa im nepodarilo skórovať. Boli to hostia, ktorí po prestriedaní a oživení hry skórovali. Po rohu bol v skrumáži pohotový T. Sivák a hostia opäť viedli. Domáci sa nevzdávali a vrhli sily do útoku. Po peknej akcii, na ktorej začiatku bol brankár Škuta prihral D. Vavruš Patkovi a ten vyrovnal na 2:2. Následne prišlo niekoľko tvrdších zákrokov z oboch strán, no situáciu hlavný rozhodca s prehľadom zvládol. Rozhodnutie priniesla 83. min. Po priamom kope takmer od rohovej zástavky Verchola hlavou stanovil skóre stretnutia na 3:2. Kľúčové si za druhopolčasový výkon zaslúžilo všetky body. Zápas zhodnotil Tomáš Vydrnák.