Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

Video: Futbal Veľké Bierovce Opatovce - Kľúčové

V poslednom jesennom kole chceli domáci potvrdiť stúpajúcu formu a výhru z minulého týždňa v Čachticiach (0:6). Zápas začal vyrovnane s miernou prevahou hostí, ktorí držali prvých dvadsať minút viac loptu na kopačkách, ale šancu si nevedeli vytvoriť. V 14.minúte sa pokúšal hosťujúci Milan Patka prelobovať brankára, ale neúspešne. V 26.minúte sa uvoľnil Juraj Barták, zatiahol loptu, na pravej strane bol voľný Dominik Pazúr, ktorému prihral, ale ten v šanci napálil do tyče. Najväčšia hrozba bola hlavne na strane hostí, konkrétne dirigent strednej zálohy Peter Ďuriš - niekdajší hráč Spartaku Myjava, AS Trenčína, Spartaku Trnavy alebo Častkoviec. Domáci museli tak viac zapnúť "obrátky" viac napádať a vyhrávať osobné súboje čo sa začalo dariť v závere polčasu. V 40.minúte dobrý rohový kop od Pavla Bulka takmer skončil v sieti. V závere prvého polčasu v 45.minúte to domácim z rohového kopu vyšlo - zahral ho Ondrej Breznický na Tomáša Siváka, ktorý hlavou otvoril skóre - 1:0. V druhom dejstve v 51.minúte Tomáš Verchola posunul na Miloša Macharu a ten našiel odkrytý priestor domácej brány a bolo 1:1. Domáci hráči potešili fanúšikov v 60.minúte - Pavol Bulko krásne zakrútil štandartku a Ondrej Breznický ešte krajšie vo vzduchu trafil do siete - 2:1. V 64.minúte poslal dlhú loptu zo stredu ihriska Milan Fabian, zle vybehol brankár hostí, čo využil Tomáš Sivák gólom na 3:1. Po tomto góle už začali domáci viac kontrolovať priebeh hry. V 75.minúte stretnutia prišiel faul v pokutovom území na Juraja Bartáka, ktorý sám aj penaltu premenil - 4:1. V 78.minúte Pavol Bulko ešte vyskúšal tvrdou strelou z 25 metrov brankára. V 80.minúte mohol pridať piaty gól Tomáš Sivák, tesne vedľa tyče ale zakončoval. V závere sa ešte zastreľoval Daniel Čakajík, ale vysoko nad. Domáci tak zobrali ďalšie tri body, zápas sa hral slušnej úrovne, k čomu prispeli aj hostia. Fanúšikovia ich odmenili potleskom - ktorí si zaslúžili aj zato, že za posledné tri kolá nastrieľali uctyhodných 18 gólov. Zápas rozhodovala s prehľadom trojica Šišovský-Hruda-Gavenda. Zápas zhodnotil Timotej Bulko.