Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

foto Klucikovo2017Foto: Kľúčikovo 2017

Z akcie ponúkam fotografie.

Dňa 29.7.2017 sa uskutočnilo v mestskej časti Kľúčové už 7. ročník detských hier a zábavy "Kľúčikovo 2017". Týmto ročníkom sme odštartovali nový obraz podujatia pre najmenších. Všetko sa odohralo v nových priestoroch na ihrisku TJ Vlára Kľúčové s podporou prezidenta klubu pána Milana Patku. Väčšie priestory nám umožňujú pre naše deti vytvoriť každý rok čoraz lákavejšie hry, dobrodružstvá a zážitky. Tento rok síce nepadol rekord v návštevnosti detí ale s počtom 283 detí sme boli veľmi spokojní. Určite sa zvýšil počet rodičov a rodinných príslušníkov. Pre informáciu, v roku 2016 nás navštívilo celkom 320 detí.
Na 7. ročníku ste mohli vidieť maľovanie na tvár, vozenie na koni, vojakov, hasičov, indiánské stanoviská, psovodov KK Excel TN, skákací hrad, Mary Kay stánok pre mamičky, tombolu a na konci sme vytvorili pre deti nezabudnuteľnú penovú show, ktorá sa stretla s veľkým ohlasom.
Veľké poďakovanie patrí najmä mestu Nemšová a sponzorom:

Comextrans, Dalitrans, Pribina, Reštaurácia Lagúna - Michal Čakajík, Mudr. Roman Sokol, KK Excel TN, DHZ Pruské, Prápor podpory velenia TN, K-Resident, Krčma Hilton Kľúčové - Slavomír Holúbek, Gamar TM s.r.o Autoplachty.
Veľké poďakovanie patri aj rodinám:

Vojtová, Gužíková, Patková, Vavrúšová, Mráziková, Amrichová, Václaveková, Hudeková, Kutlíková, Cibulová, Holúbková, Blašková, Gajdošíková, Kiačiková, Janíková, Hešterová, Kenderová a Belková.
Hlavní organizátori Kľúčikova:

Monika Patková, Martina Gužíková, Petra Vojtová, Andrej Vojt, Marián Patka, Ján Gajdošík a Pavol Vavrúš.

Tešíme sa na Vás na ďalších ročníkoch Kľúčikova. Kľúčikovo zhodnotil organizátor Pavol Vavrúš.