Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

Video: Futbal Kľúčové - Zamarovce

Zápas dobrej úrovne začali lepšie domáci. V úvode stretnutia otvoril skóre umiestnenou strelou Vydrnák. Hostia do 20. min. akoby ani neboli na ihrisku. Domáci držali loptu a boli lepším mužstvom. Z ojedinelého útoku po odrazenej lopte doklepol Minárik loptu do prázdnej brány – 1:1. Domáci opäť pritlačili, snažili sa streliť gól, no ten dali hostia, ktorí po centrovanej lopte Fraňom strelili gól do šatne – 1:2. V druhom polčase Kľúčové ovládlo hru, ale šance si vytvárali skôr hostia. Nebezpečný bol najmä Tibor Drienka, ktorý robil obrane značné problémy. Šance prišli aj na strane domácich. Pred Miklošom zaváhal Patka aj Patrik Vavruš, čo potvrdilo, že bez gólov sa nevyhráva. Zákonite prišiel trest. Po úniku Minárika sa hostia dostali už do dvojgólového vedenia. Kľúčové sa snažilo urobiť niečo s výsledkom. V 90. min. znížil Miloš Kiačik, keď dopravil vyrazenú loptu do odkrytej brány. Viac času domácim na strelenie gólu nezostalo a hostia si odvážajú tri body. Zápas zhodnotil Tomáš Vydrnák. Ďalšie informácie futbalnet.sk.