časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese:

Na výborne pripravenom teréne sa domáci prvý polčas prezentovali výbornou hrou, avšak šance si vypracovávali hostia. Najväčšiu Vaskovu strelu Zubo bravúrne zneškodnili. Domáci boli herne lepší, z následného rohu, ktorý zahral Kendera Patka nechytateľnou hlavičkou otvoril skóre stretnutia. Nakoľko hostia prišli iba s jedenástimi hráčmi a jeden sa im zranil, prakticky celý zápas hrali v oslabení. V 36. min hostia faulovali v šestnástke a M. Vavruš premenil jedenástku s prehľadom. Očakával sa tlak Kľúčového, ale hostí zomklo to, že ich bolo o jedného menej. V úvode druhého polčasu sa im podarilo skorigovať na 2:1, keď sa presadil Vasko. Domácich to znervóznilo. Dokázali si vytvoriť šance, ale nedokázali ich premeniť na gól. V závere bol zápas nervózny a pribúdali karty. Body napokon zostali zaslúžene doma. Zápas zhodnotil Tomáš Vydrnák. Ďalšie informácie futbalnet.sk.