časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese:

Samotné derby sa začalo hneď rohovým kopom domácich, z ktorého hlavičkoval Machara nad. V 5. min mal výbornú šancu Rajníček, ale z troch krokov nedal. V 10. min neprekonal pozorného brankára hostí ani Bahno. Domáci mali územnú prevahu, boli viac na lopte, zahrávali niekoľko štandardiek, ich realizácia však nebola úspešná. V 22. min kopol Naňák roh priamo do brány, ale Zubo loptu s námahou vyrazil. V 25. min našiel Sabadka Belka, ale ten prestrelil. V 33. min predviedol dobrý zákrok Jaroš, keď vytlačil prízemnú strelu na roh. V 34. min sa už tešili domáci, keď Naňákovu strelu Zubo vyrazil a Rajníček nemal problém trafiť opustenú bránu. V 45. min zahrávala Ľuborča pokutový kop, ktorý však tradične nepremenila, keď neuspel P. Patka. O chvíľu na to bol vylúčený brankár hostí po druhej žltej karte za hrubé nešportové správanie. Druhý polčas sa začal tromi ofsajdovými situáciami domácich a nepresnou strelou Naňáka. V 55. min zmaril Jaroš samostatný nájazd hostí, za čo bol odmenený potleskom. V 62. min už ale oslabení hostia vyrovnali - po dlhom výkope skóroval striedajúci Miloš Kiačik, ktorý bol na ihrisku sotva minútu. Domácim vrátil vedenie Machara v 69. minúte, keď dorazil gólmanom vyrazenú loptu. V týchto chvíľach to bol skôr boj ako futbal a hlavný rozhodca mal problém zápas zvládnuť. Domáci brankár si desať minút pred koncom vybral slabšiu chvíľu, keď podbehol loptu, ale tá sa s obrovským šťastím pre domácich kotúľala vedľa žrde. V 83. min zahrával Naňák priamy kop a upravil na 3:1. V 86. min však už bolo 3:2, keď po priamom kope hostí dotlačil loptu do siete Papiernik. Domáci výsledok a víťazstvo v derby nakoniec ustáli, no zápas mal aj nešťastnú dohru, keď si pár minút pred koncom domáci kapitán Bahno v nezavinenom súboji zlomil lakeť a bol prevezený do nemocnice. Zápas zhodnotil Peter Schwandtner.