časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese:

Domáci v oklieštenej zostave nastúpili na zápas proti lídrovi tabuľky. Hostia od úvodu zápasu boli na ihrisku dominantnejší a z viacerých šancí premenili iba dve. V 9. min po priamom kope si loptu do vlastnej siete zrazil Rajníček. Druhý gól vyplynul z hry, keď Zubo sa rútil na domáceho gólmana, aj ho obišiel a domáci gólman ho fauloval. Z bieleho bodu sa nemýlil Šubert. Od 30. min prevzali hru do svojich rúk domáci, čoho výsledkom bolo skorigovanie na 1:2, keď po aute od Petrúška loptu hlavou do šestnástky predĺžil Patka a s prehľadom znížil Vydrnák. Domácim sa ešte do prestávky podarilo vyrovnať, keď pokutový kop v 43. min premenil Patka. Kľúčové do polčasu ešte mohlo zvrátiť stav stretnutia, no Vydrnákovu prihrávku na gól nepremenil M. Kiačik. Tímy šli do kabín za remízového stavu. Lepšie do druhého polčasu vstúpili hostia. 57. min sa na 2:3 presadil M. Zubo, keď obišiel Macharu a do prázdnej brány strelil vedúci gól Opatovej. Domáci sa snažili o vyrovnanie, no strely P. Kiačika ani M. Kiačika neskončili v sieti. A prišiel trest. Do otvorenej obrany v poslednej minúte pridal Čaja na konečných 2:4.