Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

Video: Futbal Kľúčové - Horná Súča

V 9. minúte vysunul Dohal Dohnana, no ten z uhla netrafil. O 2 minúty vyslal peknú strelu Patrik Vavruš, ktorá smerovala nad bránu. Hral sa futbal priemernej iba úrovne. V prvom polčase ešte zaujala akcia po osi Kendera – Marek Machara - Ondraš, no posledne menovaného zablokovali stopéri hostí. Druhý polčas začala lepšie Súča. Už v 46. minúte Ján Dohnan obišiel brankára, no toho na čiare zastúpili obrancovia. V 54. minúte sa Ján Dohnan už sa nemýlil a krížnou strelou nedal Macharovi šancu. V 59. minúte pohrozili hostia hlavičkou Panáka, no tá nebola presná. V 62. minúte sa dostal k strele Ondráš, ktorý z 20. metrov delovkou napálil len do brvna. O minútu na to Kendera z uhla prestrelil. V 64. minúte spálil tutovku Papierník, keď sa lopta kotúlala vedľa bránkovej čiari.

V 77. minúte domáci zahrávali roh a Ondrášova hlavička skončila na brvne. O 3 minúty opät neuspel húževnatý Ondráš. V 86. minúte sa domáci dočkali vyrovnania. Gajdošík po rohu krkolomne dostal loptu do siete. Hostia sa v závere dostali ešte k jednej strele ale Coník prestrelil bránu. Kľúčovému sa bod málil, kedže pomyšlali na viťazstvo, no hrá sa na góly. 

Zápas zhodnotil Tomáš Vydrnák.