časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese:

Domáci mali raketový vstup do zápasu. Hneď v 2. min. rozvlnil sieť po prihrávke Bartáka Pet. Bulko – 1:0. V 5. min. sa dostali do príležitosti aj hostia, ale Kopačkov pas nezúžitkoval D. Vavruš. V 10. min. sa dostal do veľkej príležitosti Pet. Bulko, ale Húdek mužstvo podržal. Domácim vychádzal prvý polčas vďaka veľkej aktivite ako z partesu. V 20. min. sa dostal k lopte Barták a krížnou strelou upravil na 2:0. V 22. min. spálil tutovku Pet. Bulko. Aktivita domácich pokračovala, čoho výsledkom bol pokutový kop v 33. min., ktorý s prehľadom premenil Žúži – 3:0. Po viacerých šanciach prišla tá gólová v 40. min., keď ideálny center Viršinského upratal do siete T. Sivák – 4:0. Domáci vedomí si štvorgólovým vedením v druhom polčase zápas kontrolovali, aj keď hostia sa ešte snažili. V 55. min. vypálil tvrdo M. Patka, avšak z uhla prestrelil.

V 76. min. vyrazil tvrdú strelu M. Patku domáci gólman pred D. Vavruša, ktorý upravil na 4:1. V 78. min. poslal ideálny center Horňák, ale Pet. Bulko prestrelil. V 84. min. vymyslel najkrajšiu prihrávku v zápase Pav.Bulko na Bartáka, ale Húdek čaroval. V 90. min. upravil na 5:1 Hejbal, keď doklepol do siete vyrazenú loptu po tvrdej strele Viršinského. Klub TJ SPP V.Bierovce-Opatovce ďakuje fanúšikom za podporu v aktuálnej sezóne a hráčom za predvedené hry, pretože hlavne počas jarnej časti bojovali s viacerými zraneniami a absenciami a dokázali zabojovať jeden za druhého, čoho výsledkom je výborné druhé miesto v VI.lige. Zápas zhodnotil Timotej Bulko, vedúci klubu Veľké Bierovce Opatovce.