časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese:

Je tu záver sezóny a s ním komentár, videozostrih z ostatného zápasu našich chlapov proti hráčom z Brestovca.

Do Kľúčového pricestovali chlapci z Brestovca už ako víťazi súťaže. Domáci futbalisti boli motivovaní keďže hrali o konečné 3. miesto v súťaži. Od úvodu zápasu si Kľúčové išlo jasne za svojim cieľom a svoju snahu premenilo gólmi v 18. minúte Patrik Vavruš a 29. minúte Juraj Beňo - z pokutového kopu. Pred prestávkou sa individuálne presadil najlepší strelec súťaže Martin Valsa a znížil stav zápasu na 2:1 čím vsietil svoj 31 gól. Po výmene strán ukázal svoje umenie Stanko Hirjak, ktorý dvoma načasovanými centrami nechal vyniknúť kanoniera Juraja Beňa, ktorý zvýšil skóre na 4:1. Zdalo sa, že je po zápase no v priebehu 15 minút dokázali hostia streliť 3 rýchle góly.

Domáci chceli strhnúť víťazstvo na svoju stranu, po rohovom kope minul bránu hlavou Patrik Vavruš.

Vytúžený okamih pre domácich prišiel v 87. minúte, keď lopta z hlavy Mareka Papierníka prešla za obranu hostí, kde si ju prevzal Juraj Beňo a nekompromisne skóroval na konečných 5:4. Futbalové divadlo plné krásnych akcií na oboch stranách sa páčilo všetkým prítomným fanúšikom, ktorí odmenili oba mužstvá potleskom. Poďakovanie a gratulácia patrí hráčom z Brestovca, ktorí svojou hrou ukázali, že im právom patrí prvá priečka. Veľká vďaka aj hráčom FK Kľúčové, vedeniu klubu, realizačnému tímu, rodinám hráčov za ochotu a obetavosť počas uplynulej sezóny. V neposlednom rade ďakujem aj fanúšikom za vytrvalú podporu a potlesk.