časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese:

Počas ostatnej nedele sa naši chalani doslova bavili futbalom v zápase s Dolnou Súčou. Skóre zápasu otvoril v 11 min. Juraj Beňo. O pár minút neskôr sa presadil v 16tke hostí Stano Hirjak. Najkrajší okamih zápasu prišiel v 38. min. keď sa fantastickou dalekonosnou strelou približne z 25 metrov presadil Patrik Vavruš, ktorý nedal hosťujúcemu brankárovi najmenšiu šancu. (Tento gól bol napokon odvysielaní v TV Markiza dňa 23.10.2023 v rubrike "Frajer na záver". ) V 2. polčase dali o sebe vedieť aj hostia, keď opečiatkovali žrď dočasného brankára Rajníčka. Víťaznú bodku v zápase dal huževnatý Stano Hirjak, ktorý po krásnej prihrávke od Juraja Beňa, z uhla spečatil výsledok na konečných 4:0. Zápas sa páčil aj domácim fanúšikom, ktorí našich futbalistov ocenili pozápasovým potleskom. Veď napokon posúďte sami v priloženom videu.

Dúfam, že tento výkon emotívne naladil našich chlapcov pred najbližším derby zápasom v susednej Nemšovej dňa 29.10.2023 o 14.30 hod. na ktorý ste srdečne pozvaní. Chalani očakávajú Vašu podporu z hladiska - "Vápnari do toho !"