časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese:

úvod zápasu naši hrači nezachytli a už 3. minúte inkasovali po chybe v obrane. O 9. minút bolo vyrovnané Standom Hirjakom po chybe domáceho brankára. V 41. minúte sa naši chlapci dostali do vedenia, keď odrazenú strelu dopravil za chrbát brankára Patrik Vavruš. V 2. polčase prišla najkrajšia brejková akcia zápasu...po priamom kope Hradnej brankár Žilka vyboxoval loptu, ktorú zachytil Juraj Beňo, exportným pasom našiel rýchleho Stana Hirjaka, ktorý nedal šancu domácemu brankárovi. Na konečných 1:4 uzatvoril strelecký účet Peter Kiačik, keď po rohovom kope dopravil odrazenú strelu neistým domácim brankárom do siete. V 2. polčase mužstvo Kľúčového jasne dominovalo na ihrisku. V niektorých okamihoch nevedeli domáci hráči kam skôr skočit. Oceňujem snahu celého kolektívu no chcem vyzdvihnúť najrýchlejšieho hráča na ihrisku Stana Hirjaka, ktorý bol jednoducho neudržateľný.