Kľúčové

časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese: 

Video: Futbal Veľké Bierovce Opatovce - Kľúčové

V 20. min vystrelil z priameho kopu nepríjemne Barták, ale Húdek si dal pozor. Hostia pricestovali s úmyslom zodpovedného bránenia s viacerými hráčmi, čo sa im vydarilo. Hra sa neustále kúskovala, prerušovala, čo hosťom vyhovovalo. V 25. min. sa dostal k strele M. Sivák, ale Húdek vyrazil na roh. Hostia si tutovku v zápase nevypracovali, dlhé lopty na M. Patku obrana zvládala. V 33. min. hľadal krížne Barták Moravčíka, tomu v čas vypichol loptu Petrúšek. V 40. min. domáca aktivita opäť gól nepriniesla, Fabianovu hlavičku aj dorážku Bartáka vyrazil Húdek. V závere prvého dejstva sa neujal ani volej v podaní aktívneho Moravčíka. Čakalo sa, že domáci v druhom polčase vybehnú viac na súpera, ale nestalo sa.

Pozorná defenzíva hostí tutovky domácim nedovoľovala. Hostia hrali počas celého zápasu len na jedného útočníka - M. Patku, toho v 71. min. rútiaceho sa na bránu musel zastaviť M. Fabian, začo videl červenú kartu. V 85. min. sa dostal k strele z ľavej strany Tomáš Sivák, ale jeho zakončenie nebolo dostatočné razantné, Húdek loptu pokryl. Oslabovku domáci ustáli a body sa delili. Zápas jednoznačne poznačil moment z 15. minúty, kedy strelili domáci regulárny, avšak neuznaný gól postranným rozhodcom. Zápas zhodnotil Timotej Bulko, vedúci klubu Veľké Bierovce Opatovce.