časť mesta Nemšová

Aktuality

Aktuálne počasie v Kľúčovom

Viac...

Vitajte na internetovej stránke Kľúčového, ktorej cieľom je informovať návštevníkov o kultúrno-spoločenských aktivitách v tejto mestskej časti mesta Nemšová.

Na aktualizácií stránky sa podieľa Ing. Milan Vavruš. Ak máte zaujímavé podklady, návrhy ohľadne webu, kontaktujte ma prosím na adrese:

Domáci tím konečne na jar bodoval naplno. Kľúčové bolo od úvodu zápasu jasne lepším mužstvom. Už v 5. min mohlo byť 3:0, ale Patkove šance zmaril Čupalka. Domáci premenili šancu až v 17. min. Po Kenderovej strele sa z dorážky do odkrytej brány presadil Patka. Domáci do konca polčasu držali opraty zápasu vo svojej réžii. Úvod druhého polčasu vyšiel lepšie hosťom, ale Kováč nepremenil dve čisté šance. Od toho momentu domáci umnou hrou udržali súpera na uzde a výraznejšia šanca sa nezrodila už ani na jednej. Vzhľadom na priebeh zápasu je víťazstvo Kľúčového zaslúžené. Zápas zhodnotil Tomáš Vydrnák.